Dovoľte nám stručne predstaviť našu firmu AMMOS, s.r.o. Bratislava. Vznikla v roku 1993 ako následník fyzickej firmy, založenej v roku 1991. Hlavnou činnosťou je prenájom stavebnej mechanizácie, predaj mechanizácie, náradia a nástrojov, záručné a pozáručné opravy mechanizácie, poradenská činnosť pre Vaše stavebné práce pred prenájmom a nákupom mechanizácie.

Okrem prenájmu, samozrejme, všetky stroje rokmi overené v našej požičovni aj predávame. K všetkým predávaným strojom zabezpečujeme záručný a pozáručný servis.

Viac ako 25 ročné skúsenosti s touto činnosťou nás zaväzujú vychádzať vám „starým aj novým“ klientom naďalej v ústrety denne nielen pri prenajímaní náradia, nástrojov a stavebnej mechanizácie, ale aj pri poradenskej činnosti pre správne nasadenie mechanizácie a vhodné použitie nástrojov ako napr.: diamantových rezných a brúsnych kotúčov, jadrových vrtákov, vrtákov do betónu a hornín.

Radi vám pomôžeme tiež pri vykurovaní a vysušovaní stavieb a iných priestorov.

Sídlime na Orieškovej 12 v Bratislave-Prievoze.

Ďakujeme za vašu dôveru, naším mottom aj naďalej zostáva:

Nie musieť, ale chcieť mať vždy na mysli prospech zákazníka, pretože dobrá povesť sa buduje dlho a ťažko. Možno ju však stratiť behom jedného dňa!“